Beach Volley Vratislavice n. N. o.s.

KONTAKT

Název společnosti: Beach Volley Vratislavice n. N. o.s.
IČ: 228 31 801
č.u. 222 994 2329/0800
jednatel: Jan Kvapil
tel.: +420 728 614 155
E-mail: bv.vratislavice@gmail.com

Sportovní klub BEACH VOLLEY VRATISLAVICE o. s. je klub pro mládež, amatéry a veřejnost se zájmem o sport od října 2009.

Vytváříme prostředí, kde mládež i dospělí se potkávají a sportují. Sport by nás měl dělat lepšími. Mravnost, poctivost, čestnost, týmová spolupráce, radost a zábava, sebeúcta i úcrta k soupeři, překonávat překážky, odpovědnost, úcta k pravidlům, odvaha, společenství a solidarita, tak asi lze charakterizovat naší cestu.

Jsme vděční za jakýkoli druh spolupráce. Může se jednat o různý druh podpory naší činnosti (pomoc při dopravě na turnaje, při údržbě areálu...) nebo věcné dary, které použijeme jako ceny do turnajů, zvýhodněné nabídky k nákupu, kdy si od vás za zvýhodněnou cenu koupíme věcné ceny pro účastníky turnajů, či finanční příspěvky nebo formy vzájemnho zápočtu.

Můžeme nabídnout:

  1. Umístění jména vaší firmy na kvalitních beachvolejbalových tílkách - mají je členové klubu a vítězové jednotlivých turnajů (příklady tílka můžete vidět na banneru našeho web, případně ve fotogaleriích).
  2. Umístění reklamních bannerů v prostorách našeho kurtu na koupališti Sluníčko (chystáme výstavbu dalších kurtů).
  3. Propagace vaší firmy na dalších materiálech, promomateriálech a organizačních materiálech souvisejících s klubem - umístnění na ZŠ a možnost prezentace na všech školách v Liber. kraji a ve Všech volejbalových oddílech Liber. kraje.
  4. Umistění vašeho loga na internetových stránkách klubu www.beachvratislavice.cz s odkazem na vaše webové stránky.

K dispozici v současnosti máme 3 kurty v areálu ZŠ Vratislavice n. N. a  jeden kurt (jeden z nejhezčích v republice) na koupališti Sluníčko ve Vratislavicích n/N, Liberec 30.

Přehled rezervací kurtu zde, objednávky na tel. 728 614 155 (sms) - Jan Kvapil, bv.vratislavice@gmail.com

Mapka - zde.

 ZŠ Vratislavice n. N. je škola, která podporuje sport a beachvolejbalové aktivity.