Dospělí BVV

Kings and Queens 2017

Ve čtvrtek 28.9. jsme velice důstojně zakončili Vratislavické bechvolejbalové léto. Svatý Václav nás zahltil sluncem, a tak jsme si mohli užít beachvolejbal, burgrovou samoobsluhu, pivo, Aperol a dobrou společnost. Sešlo se 10 holek a 16 kluků. Každý si zahrál 9 až 12 setů - to vše s různými spoluhráči. 

Královnou Vratislavické pláže pro sezónu 2017 se stala Šárka Votrubcová a králem je Dominik Ducháč.

MČR 2017

Naše ambasadorka Michala Kvapilová s Kristýnou Kolocovou se staly MČR 2017 v beachvolejbalu. Do finále postoupily celkem bez problémů. Ve finále v krásné atmosféře na Gutovce v Praze a v krásném zápase (hrály proti sobě 5. a 7. tým světového žebříčku) poprvé v kariéře porazily Markétu Slukovou a Báru Hermannovou. Gratulujeme!!!

Turnaj v Löbau

V rámci mezinárodní spolupráce jsme se zúčastnili dalšího turnaje v německém Löbau. V rámci velké akce saský den v Löbau se v sobotu 2. 9. 2017 celé město stalo jednou velkou pěší zónou s mnoha stánky, pódii a dvěma beachvolejbalovými kurty s tribunou. V mezinárodní konkurenci Jan Charousek, Jiří Plachý obsadili 7.místo, Terka Kvapilová, Kristýna Posltová byly páté.

Fotky ve fotogalerii nebo zde.

MČR klubů 2017

V sobotu 26. srpna 2017 jsme po posledních vratislavických mixech a turnajích v Zittau jako klub "zaútočili" na finálový turnaj MČR klubů v beachvolejbalu. Hlavním sponzorem byl ČEZ, vítězný klub vyhraje titul mistra ČR klubů 2017 a kluby na prvních třech místech si rozdělí 30 000,- Kč.

Hrálo se jako Hopmanův pohár - za každý tým hrály dva mužské a dva ženské páry. Rozhodující pátý zápas sehrály mixové páry.

Poslední vratislavické mixy 2017

V neděli 20. srpna proběhly na našich kurtech poslední mixy. Účast příjemně zpestřili extraligoví kluci z Dukly Liberec, kteří dle očekávání byli ve finále. I když se po cestě dost zapotili. Ve fotogalerii jsou nádherné fotky od Tomáše Dlouhého.

20. 8. 2017

Turnaj mix: 13 týmů hrálo pavouka na dvě porážky, dohrávaly se skupiny o umístnění

Výsledky: 1. Markéta Krotká, Aleš Správka, 2. Světlana Šaušová, Tomáš Kriško, 3. Ivča

TeriKiki tým v Českém poháru dospělých 2017

Náš ženský dospělácký tým (Terka Kvapilová, Kristýna Posltová, občas Denča Kepplová) na jaře a v létě rozhodně nezahálel, mimo poctivých tréninků se pravidelně účastnil nejvyšších beachvolejbalových turnajů v ČR:
6. 5. - Letní pohár Praha Braník - 17. místo, 19. - 21. 5. Letní pohár Olomouc - 9. místo, 27. 5. Český pohár Chodov - zranění Terky - 17. místo, 10. 6. Letní pohár Pňov - 17. místo, 23. 6. Český pohár Brno - Týnka zranění - 25. místo, 1. 7. Český pohár Opava - 17. místo, 21 .7. Český pohár Praha Pankrác - 17. místo, 29. 7. Letní pohár Brno - 13. místo.
Touto aktivitou děvčata získala dostatečný počet bodů a můžou bojovat v kvalifikacích na Super Cupy a MČR.

Championships Vienna 2017 - souhrn

Skvělý turnaj, hráči, organizace a skvělá reprezentace českého ženského beachvolejbalu. Oba české páry (Kolocová, Kvapilová i Sluková, Hermannová) skončily na děleném 9. místě. A prohrály až v tie-breaku, tzn. že byly kousek od postupu do čtvrtfinále MS. Výsledky zde.

Fotky zde: 1. zápas, 2. zápas, 3. zápas

Míša s Kristýnou pak díky své bojovnosti jsou často vidět ve videích mistrovství.

V současnosti jsou oba týmy ve světovém žebříčku v TOP 10.

Stránky