Regionální

Poslední vratislavické mixy 2017

V neděli 20. srpna proběhly na našich kurtech poslední mixy. Účast příjemně zpestřili extraligoví kluci z Dukly Liberec, kteří dle očekávání byli ve finále. I když se po cestě dost zapotili. Ve fotogalerii jsou nádherné fotky od Tomáše Dlouhého.

20. 8. 2017

Turnaj mix: 13 týmů hrálo pavouka na dvě porážky, dohrávaly se skupiny o umístnění

Výsledky: 1. Markéta Krotká, Aleš Správka, 2. Světlana Šaušová, Tomáš Kriško, 3. Ivča

Poháry Vratislavic 2017 - fotky, výsledky

20. 8. 2017

Turnaj mix: 13 týmů hrálo pavouka na dvě porážky, dohrávaly se skupiny o umístnění

Výsledky: 1. Markéta Krotká, Aleš Správka, 2. Světlana Šaušová, Tomáš Kriško, 3. Ivča Chramostová, Kuba Neumann, 4. Renča Konopková, Fanda Vtípil, 7. místo: Karolína a Matěj Drechsler, 9. místo: Andrea Hýblová, Kuba Kašík

Fotky zde nebo ve fotogalerii

Pohár Vratislavic 2016 - 2. víkend

Druhá série 3 turnajů dospělých O pohár Vratislavic n. N. se odehrála v sobotu a neděli 18. a 19. června 2016 na 3 beach kurtech ve Vratislavicích u ZŠ.

Muži slabší účast dohnali kvalitou, všechna utkání a zvláště semifinále, finále a další byly napínavé a pohledné.

Ženy, jak začíná být zvykem, mají lepší účast jak muži a opravdu si turnaj užívají. Mají celkem vyrovnané týmy a už od úvodních kol hrají velmi kvalitní utkání. To se týká i herně slabších týmů, které následně v pavouku o 7. místo (stejná cena jako celkový vítěz), si zahrají hezká a vyrovnaná utkání.

A mixy, prostě radost organizovat. Kvalita, pohoda, spokojenost, legrace. Odehrálo se mnoho tie-breaků, což značí vyrovnanost, zarputilost a kvalitu. Hrajeme na dvě porážky, následně dohráváme o umístnění na 17. a na 13. místě. Jediná kaňka, přihlášení Katrin Vejvodová s Janem

Stránky