Juniorky

Kategorie juniorky nyní v našem klubu nemáme :-(

15. 4.2014

Tréninky všech skupin o velikonocích - individuálně

O velikonočních prázdninách (čtvrtek 17., pondělí 21. 4.) nejsou organizované tréninky. Nicméně každý z Vás by měl sportovat - např. vyběhnout, vyskákat schody, min. 3x3 série, nějaké kliky a výdrž na bříško, záda (plavání na suchu) apod. Navíc je finále extraligy mužů (Dukla Liberec).

Hezké prázd...

Zobrazit článek
23. 3.2014
Top image

Juniorky celkově stříbrné v krajském přeboru

_Terka Kvapilová, Bára Svobodová, Adri Glaserová, Niky Patzaková, Anet Futerová, Radka Staňková, Eliška Tichá, Míša Kocourová, Katka Vacková, Kája Adamcová, Anežka Straková i Kája Brnová_ se zasloužily o celkové druhé místo v krajském přeboru juniorek v sezóně 2013/2014.

V posledním turnaj...

Zobrazit článek
18. 3.2014

Juniorky - závěrečné kolo KP na ZŠ Dobiášova

Pozor, v neděli se hraje na Dubině (ZŠ Dobiášova). Sraz v 8,10 hod, v malé tělocvičně máme první zápas s Loko od 9 hod, pak Turnov, Jablonec a nakonec ve velké TU Liberec.

V pondělí pak individuální trénink - doporučuji bazén, posilka, aerobic.

Zobrazit článek
15. 3.2014

Kvalifikace juniorek do extraligy - známé týmy v Liberci na TU

Zde je přehled utkání 1. kola kvalifikace do extraligy juniorek. Jsou tam oba místní týmy Liberec i Jablonec a týmy, které jsme potkali v ČP - Červený Kostelec, Střešovice, K. Vary. Takže v sobotu 22. 3. nebo v neděli můžeme vidět hodně zajímavé zápasy přímo v Liberci na TU Harcov...

Zobrazit článek
10. 3.2014
Top image

Juniorky - Český pohár - 4. kolo Přerov

Závěrečné kolo Českého poháru jak už je zvykem proběhlo 1. a 2. března 2014 v Přerově**. Je to sice dálka, vyjíždíme už v pátek, ale potkáme tady všechny týmy a tak nějak Přerov k závěrečnému kolu ČP patří.

V pátek páté vyjíždíme a kolem deváté přijíždíme do Přerova. Naštěstí bydlíme na...

Zobrazit článek