Juniorky

Kategorie juniorky nyní v našem klubu nemáme :-(

29. 4.2012
Top image

Juniorky z Vratislavic úspěšné v Praze na Pankráci

V opravdu letním počasí v sobotu 28. 4. 2012 na prvním letošním venkovním turnaji celorepublikové beachvolejbalové junior lize získali juniorky Beach Volley Vratislavic první úspěchy v začínající sezóně.
Turnaje v Praze na Pankráci se zúčastnilo 15 týmů z celé republiky. Za BV Vratislavice hrály tyto páry: Lucka Pokorná se Sárou Košatovou, Anička Bartoňová s Peťou Charyparovou, Terka Kvapilová s Bárou Svobodovou, Niky Patzaková s Adri Glaserovou a Terka Stašáková s Gábi Vazačovou.
Po čtyřčlenných skupinách, kde se hrálo na jeden set, všechny týmy postoupily do pavouka. A i zde poražení v pavouku dohrávali zápasy o pořadí. Každý pár odehrál tedy minimálně 5 zápasů, což je v tomto období velmi přínosné.
Bylo možno vidět velmi zajímavé a těsné výsledky, jak např. v boji o semifinále, kde vratislavická dvojice Terka s Bárou prohráli s Pankráckou dvojicí v tie-breaku 21:19 (hraje se do 15) a pak samotné semifinále mezi vratislavickými Aničkou s Péťou a Luckou se Sárou nabídl napínavou a kvalitní hru, která skončila také až v tie-breaku 20:18.
Pro členky BV Vratislavice byl turnaj součástí přípravy před soustředěním v Itálii. Pak následuje 13. května turnaj Gala Cup ve Střešovicích.
Celkové pořadí Juniorligy AQUAPALACE PRAHA – juniorky:

  1. Silvia, Lucka – TJ Červený Kostelec
  2. Lucka, Sára – BV Vratislavice
  3. Ani, Péťa – BV Vratislavice
  4. Bára, Saša – Beachklub Pankrác
  5. Terka, Bára – BV Vratislavice
  6. Adri, Paty – BV Vratislavice
  7. Terka, Gábi – BV Vratislavice

70 fotek je ve fotogalerii

Zobrazit článek
25. 1.2011
Top image

Kadeti úspěšně na AVL - 23.1.2011

Jako každou třetí neděli v měsíci, tak i 23.ledna 2011 vratislavičtí beachvolejbaloví kadeti bojovali na turnaji Amatérské Volejbalové Ligy (AVL) na ZŠ Dobiášova. Jde o soutěž smíšených družstev neregistrovaných volejbalistů a volejbalistek, kde se minulého ročníku zúčastnilo přes 40 družstev...

Zobrazit článek
19. 1.2011
Top image

Kadeti - další kolo AVL - 23.1.2011

Kadeti se zúčastní dalšího kola amatérské volejbalové ligy dospělých. Jde hlavně o získání dalších herních dovedností, budování týmu. Kadeti hrají za ZŠ Vratislavice společně s trenéry.

Po minulém kole, kde jsme získali první vítězství a body do celkového žebříčku, bychom rádi uspěli i v t...

Zobrazit článek
8. 4.2010
Top image

Praha Pankrác - poslední turnaj - přehazovaná, minibeach

V sobotu 10.4. 2010 jede na přehazovanou: Terka Martinátová, Jitka Pavlatová, Tomáš Budský, Eliška Šandová, Lukáš Weber, Mirek Kocek, Michal Pekárek, Tomáš Hmiro. Na minibeach jedou: Nikola Hamanová, Adriana Glaserová, Kristýna Vaníčková, Veronika Dostálová, Marek Navrátil, Šimon Krtička. Dvojičky n...

Zobrazit článek
21. 3.2010
Top image

Turnaj Praha Pankrác - První úspěchy

V sobotu 20.3. 2010 navštívili naše míčovky (5.-6. třída) a kadeti (8.-9.třída) Prahu a jeden ze série turnajů v přehazované a miniplážovém volejbale. Vše se hrálo v největším beach areálu v ČR – Praha Pankrác, kde je pod nafukovacími halami 7 kurtů. Odehráli jsme zde hodně vyrovnaných, kvalitních z...

Zobrazit článek