Mladší (5. - 7. třída) - tréninky PO, ČT: 16.55 - 18.30 hod

Starší (8. - 9. třída) - tréninky PO, ÚT, ČT: 17.55 - 19.30 hod

Přehled o platbách (příspěvky) - zde

21. 2.2013
Top image

Mladší žákyně - krajský přebor - ZŠ Dobiášova od 9 hod

Sobotní (23. 2. 2013) turnaj krajského přeboru mladších žákyň minivolejbalu je na ZŠ Dobiášova, Dobiášova 851, Liberec od 9 hod.

Sraz v 8.40 v tělocvičnách ZŠ Dobiášova. Konec předpokládám v 14 hod. Na turnaji budu po celou dobu, účast rodičů není nutná, je vítaná. Děkuji

Zobrazit článek
17. 2.2013

Itálie 2013 - kemp - přehled plateb

Kemp je naplněn, budeme mít 8 skupin: míčovky - do 10 let, kadeti do 14 let, 2 skupiny kadetů/kadetek do 16 let, 2 skupiny juniorů/juniorek do 18 let, skupinu mužů a skupinu žen.

Nebojte se, zohledníme Vaše přání při zařazení do skupin - vše domluvíme po cestě a pak na místě.

Níže je přehled plateb, pokud něco nesouhlasí, kontaktujte mě. Děkuji

Ciao Italia

17. 2.2013
Top image

Kadetky v Jablonci - 5. kolo KP

V neděli 17. 2. 2013 kadetky odehrály 5. kolo krajského přeboru. Většina hráček je ještě věkem starší žákyně a hrají často proti mnohem starším a zkušenějším hráčkám.

Naše výsledky:

BV Vratislavice - Bižu Jablonec: 0:2 (-21, -22)

Po celou dobu vyrovnané utkání a od vítězství nás dělil kousek, 3, 4 body - tzn. lepší podání, příjem, pole, útok smiley

BV Vratislavice - TJ Turnov: 0:2 (-11, -22)

Turnov je ve všech činnostech lepší, starší, vyhranější. Ale do stavu 10 s nima tak nějak držíme krok, ale pak už naše bojovnost a nadšení nestačí.

BV Vratislavice - Loko Liberec: 0:2 (-23, -19)

Byli jsme blízko k vítězství. Škoda. Přes porážky k vítězství.

Niky Patzaková, Bára Svobodová, Aneta Futerová, Kája Adamcová, Míša Kocourová, Katka Vacková, Johy Bocheňská, Jíťa Pavlatová jsou naše kadetky. Díky za hezké nedělní dopoledne.

Ve fotogalerii se podívejte, co děláte dobře a jak často stojíte vysoko v poli a jste v záklonu (něktěré smiley)

17. 2.2013

Narozky kadetek - Kája a Aneta

Fotky z tréninkové "narozeninové oslavy" jsou níže a ve fotogalerii.

Stejně jako další fotky ještě z přeboru u nás 9.2.2013

15. 2.2013
Top image

Mladší žákyně - další turnaj

V sobotu 23. února je další turnaj mladších žákyň. Turnaj organizuje TU Liberec.

Týmy si dohodneme v pondělí 18. 2. na tréninku, a v pondělí chci potvrdit, že nemáte žádnou rodinnou akci. Turnaj je rodinná akce!! Omlouvá jen nemoc.

Počítám s Bárou Podzimkovou, pak s Terkou ...

10. 2.2013
Top image

Starší žákyně 3. v krajském přeboru

V sobotu 9. února 2013 jsme doma ve tělocvičnách ZŠ Vratislavicích organizovali 3. kolo krajského přeboru starších žákyň ve volejbalu.

Po velkém úspěchu v předminulém kole (výhra nad Ještědskou), jsme si v koutku duše dělali naděje, že bychom mohli v domácím prostředí ve finálové čtyřce kraje dosáhnout i na 2. místo. Ale už první zápas (i když vyhraný) s Technickou Univerzitou "B" ukazál, že naše forma zase není tak skvělá. Hra byla zbytečně nervózní a nepřesná, bez tvrdého útoku. Nicméně výhra 2:0 (11, 23) se počítala, a to je důležité.

V druhém zápase turnaje Technickou Univerzitu "A" porazila Ještědská, která byla naším dalším soupeřem.

První set se nám na začátku vůbec nepovedl (prohráváme hned 0:7). Sice se postupně dostáváme do zápasu, nicméně soupeře nám toho už moc nedovolil. Ve druhém setu se situace obrací, daří se nám trápit soupeře a v průběhu zápasu vedeme my. Po dobré hře si snad i myslíme, že už vyhrajeme. Což se nedělá. A tak chyby na příjmu těžkého podání soupeře a pak i opakovaně naše zkažené podání v koncovce setu (máme i setboly), způsobuje napjatou, dramatickou a pro nás prohranou koncovku setu. Celkově prohráváme 0:2 (-10, -25). Dobrá škola, nemůžeme vypouštět jediný míč, jediný bod.

V posledním zápase se už tak trochu trápíme, jasná prohra s techničkou "A" 0:2 (-15, -12) ukazuje, že mezi zápasy je nutné odpočívat. Jak fyzicky tak psychicky. Však se to také naučíme.

Zatím průběžné 3. místo v krajském přeboru nebylo před rokem ani naším nejodvážnějším snem. Gratulujeme a děkujeme Káje Adamcové, Míše Kocourové, Katce Vackové, Johy Bocheňské, Jitce Pavlatové, Káje Smolíkové, Kátě Šolcové a Báře Podzimkové.

Děkujeme i fanouškům. Držte nám palce i nadále.